Gekotech Stará Ľubovňa - Gekotech | Tepelné čerpadlá | Klimatizácie | Fotovoltaika | Rekuperácia
+421 905 753 114, Popradská 21, 06401 Stará Ľubovňa

Gekotech Stará Ľubovňa

Stavebné úpravy pre optimálnu energetiku budovy

Ponúkame komplexné služby od spracovania projektu energetického systému až po inštaláciu a optimalizáciu nastavení a inštruktáž k jeho používaniu, vrátane všetkých potrebných stavebných úprav budovy. Energie a kvalita stavby sú dva ukazovatele, ktoré idú spolu ruka v ruke a rozhodujú o tom, ako bude spokojný užívateľ so svojím domom. Preto už pri architektonickom návrhu domu, stavebných materiáloch a navrhovaných technológiách je dôležité prihliadať na konečnú energetickú spotrebu stavby.

cieľom sú najnižšie prevádzkové náklady a najvyššia energetická účinnosť

Odrazom toho, ako je stavba navrhnutá a zrealizovaná, sú náklady na zabezpečenie základných funkcií ktoré má poskytovať – tepelná pohoda v lete aj v zime, teplá úžitková voda, zdravý a čistý vzduch s optimálnou vlhkosťou a dobré svetelné podmienky.

Dodáme vám solárny systém na ohrev, alebo výrobu a uskladnenie elektrickej energie, vybudujeme moderný vykurovací alebo vetrací systém bez zbytočných energetických strát a mnoho ďalších moderných riešení pre zdravé a ekonomicky nenáročné bývanie.

Inštalácia vykurovania, klímy a solárnych systémov

od projektu cez montáž až po odborný servis

Po dôkladnej analýze navrhneme pre vás optimálne vykurovanie, chladenie alebo solárny systém. Pomôžeme s výberom klimatizácie a rekuperácie. Ponúkame certifikovanú inštaláciu všetkých zariadení, odborný servis a na vybrané zariadenia aj pomoc so štátnou dotáciou.

PREDAJ TECHNOLÓGIÍ

služby najvyššej kvality pri príprave projektu, výbere zariadenia a jeho inštalácii

CERTIFIKOVANÁ MONTÁŽ

pravidelne obnovovaná certifikácia EK a odborné školenia priamo u výrobcov

ODBORNÝ SERVIS

poskytujeme odborný záručný a pozáručný servis školenými odborníkmi

Inštalácia a rekonštrukcia stavebných rozvodov

sme špecialisti na inštaláciu rozvodov vody, vykurovania a elektriny

Je otázkou času, kedy sa inteligentné inštalácie stanú bežnou súčasťou našich domovov. Pre vašu lepšiu budúcnosť však môžete niečo urobiť už dnes, napríklad moderným, bezpečným, prehľadným a funkčným riešením elektroinštalácie v novostavbe alebo pri rekonštrukcii domu. Optimalizujte svoj komfort a bezpečnosť elektroinštaláciou vyššieho štandardu.

Certifikáty a osvedčenia

odborne pripravený a skúsený partner pre váš projekt

Sme vlastníkom certifikátov na inštaláciu a servis tepelných čerpadiel, chladiacej techniky a solárnych systémov, vrátane všetkých súvisiacich inštalácií a servisných služieb.