Daikin Europe NV – jednotka na Slovenskom a európskom trhu
+421 905 753 114, Popradská 21, 06401 Stará Ľubovňa

Daikin jednotka na slovenskom a európskom trhu

Daikin jednotka na slovenskom a európskom trhu
Lukáš Guľáš

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre produkty Daikin? V dnešnej uponáhľanej dobe každý hľadá spoľahlivého partnera pre svoj domov a podnikanie. A práve preto vám prinášame produkty Daikin Europe, ktoré sú súčasťou nášho života už viac ako 45 rokov. Produkty, ktoré prinášajú jednoduché a účinné riešenia spĺňajúce najvyššie štandardy kvality, spoľahlivosti a elegancie.

 

Daikin – jednotka na slovenskom a európskom trhu

„Usilujeme sa o udržateľný rast a udržateľnú spoločnosť pomocou špičkových technológií a mimoriadnych ľudských zdrojov“
Masanori Togawa, Prezident a CEO, Daikin Industries, Ltd.

Spoločnosť Daikin Europe NV je popredný svetový výrobca zariadení na vykurovanie, vetranie a klimatizáciu, vrátane tepelných čerpadiel a chladenia. Dlhoročné skúsenosti a silné postavenie v tejto oblasti sú pre Vás zárukou kvality, profesionality, komfortu  a hlavne vašej spokojnosti. Spoločnosť Daikin Europe NV  momentálne pôsobí vo viac ako 50 krajinách v celej Európe, na Strednom  východe a v Afrike (EMEA).

Vzduch je dôležitý pre ľudskú existenciu a úloha pri jeho ochrane naberá na dôležitosti. Od roku 1924 má spoločnosť Daikin Europe NV neutíchajúcu túžbu prekonávať stále komplexnejšie výzvy ohľadom vzduchu, aby sa stali lídrom vo výrobe klimatizačných zariadení. Využívaním inovatívnej technológie ponúkajú špičkové produkty a systémové riešenia, aby sa ľuďom vo všetkých kútoch sveta dodali komfortné a udržateľné vnútorné prostredia. To je a vždy bude poslaním spoločnosti Daikin.

 

Pridajte sa k Daikin a staňte sa súčasťou najväčšej siete v Európe

Pridajte sa k spoločnosti Daikin Europe NV a staňte sa súčasťou najväčšej siete v Európe, ktorej úlohou je: vytvárať klímu, ktorá je určená pre Váš životný štýl a ponúknuť úsporu energií s riešeniami šetriacimi životné prostredie. Vám ostáva už len relaxovať a užívať si výhodnú inštaláciu spoľahlivých riešení  a samozrejme spoľahnúť sa na program podpory predaja a servisu. Daikin Europe NV ponúka najväčší výber riešení na vykurovanie a chladenie, ktoré vyhovujú všetkým prostrediam a osobným preferenciám.

 

Obnoviteľná energia

Tepelné čerpadlá Daikin, využívajú až 75% obnoviteľnej energie, výrazne zvyšujú vaše úspory energie a znižujú vypúšťanie uhlíkových emisií.  Využívajú rôzne zdroje obnoviteľnej energie na vykurovanie svojho priestoru: vzduch, voda, zem, solárna energia, hybridné systémy.  Ak sa chcete dozvedieť viac o tepelných čerpadlách tak nás neváhajte kontaktovať. Gekotech je certifikovaný partner,  ktorý Vám rád poskytne odbornú pomoc v tejto oblasti. Pre našich klientov zabezpečujeme kompletný servis od inštalačných prác vykurovacieho systému cez montáž tepelných čerpadiel, až po profesionálne zaškolenie a servis. Ušetrite si svoj drahocenný čas a kontaktujte profesionálov v tejto oblasti.

 

 

Klimatizácia

Široký sortiment energetický účinných klimatizačných jednotiek produktov Daikin Vám ponúka chladenie a vykurovanie počas celého roka.  Ich riešenia chladenia sú na trhu označené najvyššími triedami energetickej účinnosti. S dôrazom na obnoviteľnú energiu a inovatívne technológie, ako sú invertor a rekuperácia tepla, môžete využiť výhody celkového riešenia, ktoré výrazne maximalizujú návrat vašej investície.

 

Čistenie vzduchu

S čističkami vzduchu Daikin Vám sľubujeme, že vzduch bude 3-krát čistejší, zdravší a čerstvejší. Čističky vzduchu minimalizujú symptómy astmy a alergií odstraňovaním prachových čiastočiek a peľu a udržujú vás zdravými, odstraňovaním baktérií a vírusov zo vzduchu.

 

Vetranie

Od malých systémov s rekuperáciou tepla až po veľké VZT jednotky ponúka Gekotech prostredníctvom produktov Daikin rôzne vetracie riešenia, ktoré vám zabezpečia zdravé a komfortné prostredie s čerstvým vzduchom v rezidenčných, komerčných a priemyselných priestoroch.Na vytvorenie dokonalej vnútornej klímy existuje 5 hlavných komponentov, ktoré treba zvážiť pri meraní a kontrole kvality vnútorného vzduchu pomocou sortimentu vetracích riešení:

  • Vetranie: zaisťuje prívod čerstvého vzduchu
  • Rekuperácia energie: spätne získava teplo a vlhkosť z odchádzajúceho vzduchu a maximalizuje tak komfort a účinnosť
  • Úprava čerstvého vzduchu: ohrievanie alebo ochladzovanie privádzaného čerstvého vzduchu maximalizuje komfort a minimalizuje záťaž klimatizačnej jednotky
  • Zvlhčovanie: optimalizuje rovnováhu medzi vnútornou a vonkajšou vlhkosťou
  • Filtrácia: odstraňuje prach, znečistenie a pachy zo vzduchu

 

 

Energeticky účinná príprava teplej pitnej vody

S tepelnými čerpadlami a kotlami na prípravu teplej pitnej vody Daikin sa teplá voda pripravuje pomocou obnoviteľnej energie zo slnka alebo vzduchu. Ohrev vody si vyžaduje energiu a teplá voda predstavuje viac než 40% vody, ktorú používame. Z dlhodobého hľadiska Vám výber energeticky účinného riešenia môže ušetriť veľa peňazí.

 

Chladenie

Produkty Daikin ponúkajú špičkové komerčné riešenia a riešenia priemyselného chladenia. Tieto chladiace systémy sú spoľahlivé a energeticky účinné vo všetkých typoch malých aj veľkých komerčných zariadeniach. Tieto technológie rekuperácie tepla a invertorov výrazne znižujú náklady za energiu. Chladiace systémy Daikin sú považované za najlepšie riešenia komerčného chladenia vo svojej triede a sú až o 50% energeticky účinnejšie než iné systémy. Táto vysoká účinnosť prináša rýchly návrat vašej investície. 

 

Riadiace systémy

Inteligentné a jednoduché ovládanie kdekoľvek idete. S riadiacimi systémami Daikin a ich jednoduchým ovládaním máte dokonale pod kontrolou svoju spotrebu energie a prevádzkové náklady. Veríme, že ovládanie klímy musí byť jednoduché, intuitívne, inteligentné a energeticky účinné. Či už hľadáte riešenie pre svoj domov alebo svoju firmu, produkty Daikin ponúkajú rôzne systémy, ktoré Vám pomôžu s ovládaním vašej klímy a vytvorením optimálneho komfortu.

Spoznajte aj aplikáciu Daikin  a s online ovládačom budete mať pod kontrolou svoju klímu z akéhokoľvek miesta. Pripojte jednoducho jednotku k sieti Wi-Fi a stiahnite si aplikáciu. K dispozícii je pre systém iOS aj Android a pomocou nej môžete meniť termostat, plány nastavenej teploty, monitorovať spotrebu energie a vytvoriť svoj vlastný prietok vzduchu typu „Ak toto, potom tamto“.

Spoločnosť Gekotech si vyberá tie najlepšie produkty, ktoré sú práve od spoločnosti Daikin Europe. Každý zákazník si zaslúži individuálny prístup a individuálne riešenie. A práve my v Gekotech sme pripravení Vám ponúknuť odborné skúsenosti získané z odborných školení, medzinárodných výstav, konferencii a hlavne praxou, ktorá nás neustále posúva vpred. Vaša spokojnosť je naším prvoradým cieľom a práve preto vám ponúkame naše komplexne služby. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky na +421 905 753 114, alebo emailom na  info@gekotech.sk

Zdroj: www.daikin.sk