Daikin prináša komfort do vášho domova aj na pracovisko - Gekotech | Tepelné čerpadlá | Klimatizácie | Fotovoltaika | Rekuperácia
+421 905 753 114, Popradská 21, 06401 Stará Ľubovňa

Daikin prináša komfort do vášho domova aj na pracovisko

Daikin prináša komfort do vášho domova aj na pracovisko
Lukáš Guľáš

So spoľahlivými klimatizačnými a vykurovacími riešeniami DAIKIN nebudete musieť obetovať pohodlie na úkor energetickej účinnosti. Od centrálneho vykurovania a klimatizácie po inteligentné riadiace systémy a solárne príslušenstvo máme riešenia pre vykurovanie, chladenie a prípravu teplej pitnej vody pre každú miestnosť vo vašom dome. Zistite viac o riešeniach dostupných pre váš domov.

ÚSPORA ENERGIE

Naše energeticky účinné technológie šetria energiu a peniaze. Využívanie obnoviteľných zdrojov energie, ako je vzduch, slnko, voda alebo zem redukuje uhlíkovú stopu, tzv. Carbon footprint. Nástroje na správu energie umožňujú optimalizovať spotrebu energie. Technológie, ako je invertor alebo Bluetooth, maximalizujú účinnosť.

SPOĽAHLIVOSŤ

S vyše 60-ročnými skúsenosťami vieme, ako vytvoriť spoľahlivé klimatizačné riešenie. Certifikovaní Daikin inštalatéri garantujú top servis. Priebežné testovanie počas celého výrobného procesu zaisťuje našu politiku nulových vád. Naše Európske vývojové stredisko je lídrom na trhu klimatizačných technológií.

KOMFORT

Spolu s vami navrhujeme optimálne riešenie na vykurovanie, chladenie, reguláciu vlhkosti, vetranie a čistenie. Smart regulácia reaguje na váš životný štýl. Naša inovatívna technológia – inteligentné oko – vytvára optimálny prietok vzduchu. Funkcie ventilácia a čistenie vzduchu odstraňujú plesne, alergény a ostatné nežiadúce baktérie a vírusy.

Kuchyňa

Príprava teplej pitnej vody obnoviteľnou energiou. Režimy úspory energie znižujú prevádzkové náklady. 

Obývačka

Rôzne vnútorné jednotky, ktoré zapadanú do vášho interiéru. Zlepšite si energetický výkon podlahovým vykurovaním.

Kúpeľňa

Príprava teplej pitnej vody obnoviteľnou energiou. Pripojte si uterákový radiátor na prípravu teplých uterákov hneď ráno.

Spálňa

Spite v noci so stabilnou reguláciou teploty. Dýchajte zdravý vzduch bez plesní a alergénov.

Terasa

Odolné vonkajšie jednotky podávajú spoľahlivý výkon vo všetkých poveternostných podmienkach.

Strecha

Znížte spotrebu energie a ušetrite peniaze so solárnymi panelmi.

Od malých domov po veľké kancelárske priestory

Či už ste vlastník domu, predajne alebo hotela, naše Daikin riešenia na vykurovanie a chladenie splnia vaše potreby. Začnite svoj projekt s nami výberom typu budovy.